Ви використовуєте стару версію браузера. Для коректного відображення сайту поновіть ваш браузер.
09.04.2013

siemens

За інформацією інтернет-видання PROкабель, компанія Prysmian Group, що займає лідируюче положення на ринку кабельних систем і кабелів телекомунікаційного та енергетичного призначення, підписала контракт на рекордну суму — близько 800 мільйонів євро — на розробку і виготовлення кабелів для масштабного проекту Western HVDC Link.

Даний проект передбачає прокладку нової підводної системи постійного струму високої напруги між Англією та Шотландією. На сьогоднішній день — це найбільше і найдорожче замовлення в кабельному бізнесі.

Компанія Siemens також підписала контракт на суму 1 мільярд фунтів-стерлінгів, який має на увазі будівництво першої підводної системи передачі електрики між Англією та Шотландією, потужність нової системи — 2,2 тисячі МВт. Мережа пройде від міста Хантерстон (Hunterston), розташованому в графстві Ейршір (Ayrshire), Шотландія, до півострова Уіррал (Wirral), в графстві Чешир (Cheshire), Англія.

Весь процес реалізації глобального проекту здійснюватиметься консорціумом компаній Prysmian і Siemens, що відповідає за електричні перетворювальні підстанції постійного струму. Загальна вартість договору підряду на виконання робіт, підписаного консорціумом Prysmian і Siemens з спільним підприємством Scottish Power Transmission і National Grid Electricity Transmission — NGET / SPT Upgrades Ltd — склала 1,1 мільярда євро.

Нова підводна лінія буде введена в експлуатацію вже наприкінці 2015 року, почне діяти на повну потужність у 2016 році. Для модернізації британської електроенергетичної системи будівництво нової підводної лінії має стратегічне значення, оскільки дозволить Великобританії реалізувати програму, що передбачає зниження обсягів використання вуглеводнів та розвиток галузі альтернативної, відновлюваної енергії.

Даний проект став рекордним не тільки щодо вартості замовлення і підписаного контракту, а й завдяки використанню нових технологій кабельної галузі. При рекордному рівні напруги система буде працювати з мінімальними втратами, а така потужність ще жодного разу не застосовувалася для магістральних систем великої протяжності.

Мета будівництва нової кабельної лінії — приєднання поновлюваних джерел енергії, розташованих у Шотландії, з центрами споживання електроенергії у Англії, також можлива двунаправленна передача потужностей. Перевага будівництва підводної лінії полягає у швидкості реалізації проекту.

Інноваційна технологія, розроблена компанією Prysmian, передбачає використання кабелів з багатошарової паперово-пропіленової ізоляцією, що володіють підвищеними тепловими і електричними характеристиками. Отримати таке вигідне замовлення компанії дозволила її незаперечна компетентність у сфері виробництва кабелів найвищої якості, а також великий досвід роботи у цій області.

Протяжність нової системи кабелів, яка з’єднає Англію і Шотландію — 400 кілометрів, підводна частина проходитиме через Ірландське море.

Добавить комментарий