Ви використовуєте стару версію браузера. Для коректного відображення сайту поновіть ваш браузер.

dep_light2

У всьому світі освітлення споживає величезну кількість енергії. На нього припадає 19% загальносвітового обсягу електроенергії. Тільки в Європі на освітлення іде 25% електроенергії і близько 20% в офісах, крамницях школах та інших громадських закладах (згідно з даними енергетичних досліджень Євросоюза за 2014 рік).

Очевидно, що зменшивши обсяг енергії, що споживається на освітлення, ми суттєво покращимо сучасну екологічну ситуацію. Однак сучасне суспільство повністб залежить від штучного світла – ми працюємо безперервно годинами, днями і ночами.

 Спеціалисти ТД “Одескабель” підрахували, що при 8-годинному робочому дні користуючись застарілими світильниками, Ви втрачаєте білше 550 гривень на кожному пристрої щорічно (в порівнянні зі світлодіодними аналогами останнього покоління). А скільки їх у вас? Сотня? Тисяча? Це ще не кажучи про виснажливий ефект світлового мерехтіння, притаманний люмінісцентним лампам, а також неякісним світлодіодним лампам. Чи рахували Ви коли-небудь, скільки часу та грошей щорічно втрачається на заміну всіх ламп? А екологічні наслідки від їх утилізації? Ніскільки втрачають естетику внутрішнього вигляду Ваші охайні приміщення, коли частина ламп в світильниках не працює? І що важливіше – це значно впливає на освітлення приміщень та погіршує зір у людей, які проводять багато часу в таких приміщеннях – у Ваших співробітників.

 Як же досягти нешкідливого для здоров’я освітлення, знизивши при цьому витрати електроенергії, а разом з нею і грошей?

Розуміючи всю складність і перспективність поставленого завдання, ТД “Одескабель” створив департамент “Впровадження енергоефективних технологій”, який займається комплексними проектами по скороченню витрат електроенергії на освітлення за рахунок сучасної світлотехніки.

Наші спеціалісти з задоволенням проведуть презентацію запропонованих рішень, протягом якої ми зможете впевнитися в ефективності і вигідності запропонованих рішень.

 Скориставшись багаторічним практичним досвідом спеціалістів ТД “Одескабель”, Ви вкладаєте гроші в економічно обгрунтований комплекс рішень по модернізації систем освітлення і гарантовано отримаєте бажаний результат та підвисите прибутковість Вашого підприємства!

Детально ознайомитися з напрямками діяльності Департаменту можна перейшовши за посиланням!