Ви використовуєте стару версію браузера. Для коректного відображення сайту поновіть ваш браузер.
09.04.2013

elcom_1_big

17 квітня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття трьох міжнародних виставок «ElcomUkraine 2012», «EIA: електроніка і промислова автоматизація 2012», «ТехноПривід 2012». І цього року, за традицією, ТОВ «Торговий дім Одескабель» продемонстрував свої можливості на ринку електроенергетики. І, як і минулого року, Торговий дім брав участь спільно з партнером з Росії — заводом «Камський кабель», ексклюзивним представником якого він є на території України.

Виставка «ElcomUkraine» по праву вважається бізнес-подією для ринку електротехніки України. Фахівці сходяться на думці, що це своєрідний індикатор галузі. На ElcomUkraine, профільні фахівці українських промислових підприємств, ПЕК, проектних, будівельних, монтажних організацій, комунальних та державних об’єктів на чотири робочих дні занурилися в атмосферу свята та роботи: вивчали останні пропозиції ринку, порівнювали, вибрали і придбали або знайшли у кого придбати в майбутньому все необхідне обладнання та матеріали. Попутно знайомилися з новими учасниками ринку і проводили дружні та ділові зустрічі зі старими і вірними партнерами. Світові лідери і провідні вітчизняні підприємства продемонстрували новітні технології та інноваційні рішення у галузі електротехніки, систем енергозабезпечення та електроживлення, енергозбереження, кабельно-провідникової продукції, світлотехніки, промислової автоматизації та всі групи промислового обладнання.
У рамках виставки спільний стенд двох заводів «Одескабель» і «Камський кабель» відвідали представники електромережних компаній, найбільших торгово-посередницьких організацій, проектних інститутів з Києва, Харкова та інших великих міст. Всього більше 800 фахівців зацікавилося продукцією, що надається ТОВ «Торговий дім Одескабель».

Добавить комментарий