Ви використовуєте стару версію браузера. Для коректного відображення сайту поновіть ваш браузер.
09.04.2013

Камкабель повідомляє, що 2 червня у парку ім. Чехова і на стадіоні «Гайва» відбулося свято для співробітників заводу і жителів м. Пермі.

Урочисту церемонію відкрив генеральний директор ТОВ «Камський кабель»: В.Є. Молоковскіх: «Наш завод славиться багатою історією, численними трудовими династіями та власними унікальними секретами майстерності. Підприємство розвивається завдяки завзятості заводчан і новим технологіям, розробленим на заводі. В даний час «Камкабель» — сучасне підприємство, що розвивається з хорошими перспективами для розвитку ». Знаком «Почесний кабельник», а також відомчими, крайовими і районними нагородами на честь ювілею були відзначені 100 співробітників підприємства.
Завод привітали представники адміністрації міста Пермі, Орджонікідзевського району та промислових підприємств краю.
Свято відкрили спортивні змагання в різних видів спорту: естафета, стрітбол, метання гранати, штовхання ядра, футбол, армрестлінг, перетягування канату, дартс, а також сімейні старти. Потім відбувся грандіозний концерт за участю зведеного міжнародного духового оркестру, кращих приміських колективів, а також Олега Газманова і групи «Ескадрон». Завершився день запальною дискотекою.

Добавить комментарий